https://www.traditionrolex.com/36
59ff5d5032-1-klasicke.jpg

Klasické opasky

Ideální pro každou příležitost

Dvacet let zkušeností dělají naše pásky takovými, jaké jsou. Dlouhá cesta je za námi a stále jsme jí ušli jen část, ale za ty roky jsme vyzkoušeli mnoho a víme, co funguje a co už méně. Pásky děláme z kvalitní tuzemské hověziny. Každý osobně kontrolujeme. Doplňujeme je litou přezkou, kterou snadno i doma odšroubujete a délku opasku doupravíte podle potřeby. Každý ovšem uděláme ve vámi zvolené délce.  

 

Naše klasické opasky děláme v mnoha různých variantách. Některý snad osloví i Vás. 

 

 

59f5849197-1-naprani-progressive.jpg

Opasky na přání

Jak bude vypadat záleží jen na vás

Chcete nosit originál vyrobený z těch nejlepších materiálů? Vyrobíme vám opasek podle přání. Vyberte si sami barvu kůže, způsob a barvu obšití, zakončení opasku, typ a materiál spony. Prvotřídní hovězinu pro tyto pásky si necháváme vyrobit v tuzemsku na zakázku. Vyrábíme je ručně z třísločiněné kůže, výhradně z kruponu – hřbetové nejkvalitnější části.

 

Oblékněte si svůj opasek s celoživotní zárukou na zvláštní příležitosti i každodenní nošení. Kdykoliv, kamkoliv.

 

Užijte si nejvyšší kvalitu ručně vyrobeného opasku s doživotní zárukou.

 

 

5a9af35994-obojkyjurca-damske-1.jpg

Dámské opasky

Dotáhněte svůj styl k dokonalosti

Největší škála barev, šířek a spon? No kdo jiný by to ocenil než my - ženy. Na detailech záleží. Proto Vám nabízíme opravdu velký výběr.

 

POZOR ČTĚTE! Při objednávání prosím promyslete, kde budete opasek nosit. Šířka pasu a boků se může velmi lišit. Dokonce tak, že by Vám nemusel stačit náš rozsah dírek. Pokud ovšem budete chtít opasek využít jak na pas, tak na boky, napište nám do poznámky k objednávce obvod pasu i boků a my Vám opasek přizpůsobíme :)

 

Potřebujete oživit šaty nebo podtrhnout kalhoty s vysokým pasem? No jistě! Úzký opasek s plnou nebo decentní sponou bude to pravé. Nebo jen zabránit oblíbeným jeansům pohybovat se, kam by neměly? Na to jsou experty naše širší pásky. 

 

5a0893bbbd-1-elegantni.jpg

Elegantní opasky

 

Na ples, do divadla, na raut, banket nebo i na formální obchodní schůzku. Tam všude je třeba vypadat k světu. Na společenských událostech se lidé vyznají. Poznají, zda oblékáte kvalitu či napodobeninu. „Šaty dělají člověka“.

 

Kožené společenské opasky vyrábíme v šířkách 3 a 3,5 cm v klasické černé barvě i různých odstínech hnědé. Kůži upravujeme apreturou, což podtrhuje eleganci. Vybavujeme je speciálně vybíranými sponami. Hodí se jak k volnočasovým sakům, tak i k nejluxusnějším oblekům.

 

 

Naleznete zde ty správné kousky pro pravé gentlemany, vytížené bysnysmeny i dámy, které raději obléknou stylové kalhoty než velkou večerní. 

 

59f714b2bc-1-motorkarske2.jpg

Motorkářské opasky

Skvěle ladí ke každému stroji

Přilba prořezává vzduch, pod sedlem burácející válce motoru, před sebou do dáli linoucí se silnice. Motocykl je základ, ale co pořádný opasek? Celé 4 centimetry široké motorkářské kožené opasky šijeme ze 4,2 mm silné bytelné hověziny, zdobíme nýty či kováním, vybavujeme třeba i těžkou originální americkou sponou.

 

Máte vlastní přezku? Dodáme vám i opasek bez přezky, zato se všemi potřebnými komponenty. Vy si pak můžete jednoduše přidělat tu svoji.

 

Vyberte si svůj opasek, sedněte na mašinu a vyrazte za dobrodružstvím.

 

 

5bb4980520-style-1.jpg

Stylové opasky

Chcete být vidět, vyniknout z davu? Přesně pro vás vyrábíme stylové kožené opasky.

Pro každého opasek, který padne a ladí s osobností. Precizně vyrobené přezky pro tyto opasky nám dodává malá firma z Francie. Jsou na českém trhu unikátní. Vyberte si dámský či pánský v odpovídající šířce a délce podle přání, v barvě z několika variant. Hodí se do společnosti, na vernisáž, na rande. Zkrátka všude, kde chcete zazářit. 

 

Oblékněte originální kožený opasek se sponou od francouzských designerů.

 

 

59ff5dc436-1-zdobene.jpg

Zdobené opasky

Něco pro fajnšmekry

Hladká kůže a jednoduchá nevýrazná spona Vás neoslní? Nevadí. Pro Vás tady máme také něco. Opasky zdobené vyraženými vzory a/nebo s plnými zdobnými sponami. Máme spoustu vzorů - westernové, americké, lovecké, rybářské, keltské, s koňmi, se psy a spoustu daších. Ukažte všem, co je vaším koníčkem.

 

S takovýmto páskem Vás už na ulici nikdo nepřehlédne.

 

 

5d74fd1298-poukazy_uvodni.jpg

Dárkové poukazy

Neznáte přání svých blízkých konkrétněji? Nestíháte objednávku realizovat včas? Pak je pro Vás dárkový poukaz ideální volbou. Dárkový poukaz může mít elektronickou či tištěnou podobu.  Při realizaci objednávky s dárkovým poukazem zadáte do nákupního košíků kód, který je na poukazu uveden. Následně bude hodnota poukazu od celkového nákupu odečtena. Hodnota poukazu je předvolená, můžete si zvolit z několika variant.