https://www.traditionrolex.com/36
Zpět do blogu

Umíme nejen opasky - Obojky

Možná jste nevěděli, že velkou část naší práce tvoří i výroba zakázková. Děláme věci různé - tvarovaná pouzdra na nože, kynologické potřeby, doplňky k dobovým oděvům, brašny na motorky a mnoho dalšího. Na co si zákazník vzpomene. V těchto článcích Vás budeme právě s touto částí naší práce seznamovat. 

Letos v únoru jsme se rozhodli udělat větší sérii psích obojků. Z vlastní zkušenosti víme, jak složité je dnes sehnat kvalitní doplňky pro čtyřnohé kamarády. Použití kůže je se v tomto případě přímo nabízí. Kůže nepřejímá pachy jako textil, netahá a nevytrhává pejskovi srst, je pevná a udrží i toho největšího "divočáka" a vydrží Vám navždy. Používáme stejnou kůži jako na naše opasky tzn. nejkvalitnější krupon. To není zvykem ani u nejronomovanějších značek kynologikých potřeb. Komponenty z kovu, které používáme, máme dlouhodobě vyzkoušené na našich miláčcích - pittbullech, vlčákovi a Jacku Russellovi. Nikdy nás nezklamaly. 

Obojky děláme na míru pro každého zákazníka zvlášť. Děláme je ručně přímo na obvod krku konkrétního pejska. Na výběr je barva kůže, zdobení obojku (vyrážené vzory, hroty, nýty, barva prošívací nitě, atd.) a styl uchycení vodítka (obrtlík nebo svářený kroužek). Podšíváme je jemnou kůží, ale pokud by chtěl zákazník jinak, můžeme použít i flís. K obojku lze vyrobit i vodítko ve stejném stylu - ze stejné barvy kůže a obšité stejnou nití.

 

Obojky na našem e-shopu nenabízíme, ale prohlédnout i objednat si je můžete na naší facebookové stránce Obojky Jurča .