https://www.traditionrolex.com/36
Zpět do blogu

Novinky v našem sortimentu

Řetízkové opasky - kovové řetízkové opasky jsou ideálním společníkem pro každou ženu.

Tyto speciální opasky máme od dodavatelů z Itálie. Na spolupráci s výrobci přezek z italské slévárny jsme moc pyšní, protože nejen, že trvá celých 25 let, ale stále se jedná o velmi kvalitní a jedinečné zboží, které obohacuje náš sortiment. Tuto spolupráci jsme navázali díky módnímu veletrhu v Miláně, na kterém každoročně objevujeme nové příležitosti a zboží, které pak přivezeme i našim zákazníkům.

 

Tento týden nám dorazilo nové zboží, takže máme všechny přezky v plném sortimentu a také nám dodali komponenty na řetízkové opasky, takže vše je v kompletní nabídce. Navíc se můžete již brzy těšit na tři nové typy kovových opasků, které velmi brzy zařadíme do naší nabídky.

Řetízkové opasky

 

Také jsme se rozhodli, že řetízkové opasky budeme nabízet delší, takže si délku u opasku můžete zvolit až do 120 cm. Zapínání je na háček nebo karabinku – na jednotlivé opasky dáváme zapínání pocitově, jak se to líbí nám. Pokud preferujete jinou kombinaci, samozřejmě to lze změnit.

 

Řetízkové opasky 2

 

Úplně nové typy kovových opasků. Jeden z nich (na fotce prostřední) už na e-shopu máme ve zlaté barvě a často jste se dotazovali na jinou barevnou variantu. Vyslyšeli jsme vaše přání a vybrali jsme za vás. Věříme, že bude stejně úspěšná, jako její zlatá varianta. 

 

Řetízkové opasky 3

 

Poslední novinkou u nás jsou úplně nové přezky, od dodavatele z České republiky. My jsme z nich velmi nadšení, tak věříme, že se budou líbit i vám. Mají originální motivy, které se budou na opascích krásně vyjímat.

 

Kovové přezky

 

Doufáme, že se vám naše novinky budou líbit a opasky najdou své spokojené majitele. Nabízíme i doplňkovou službu a to zabalit vám opasek do dárkového boxu. Je to elegantní řešení a vy se nemusíte trápit s balením dárku pro své nejbližší.