Zpět do aktualit

Vánoční trhy v Brně 2018

5bf5406906-trhy-2018.jpg

Jako každý rok, i letos jedeme za Vámi do Brna. Prosinec je ve znamení dárků a Vánoc. Trhy opět zaplní nejen Náměstí Svobody, ale také Zelný trh, Moravské náměstí i Dominikánské náměstí a spoustu dalších míst.

Od pátku 23. 11. až do neděle 23. 12. Vám budeme k dispozici na Zelném trhu na našem tradičním místě kousek pod stromkem a pódiem (stánek č. 74). Na Zelňáku nás najdete již v pátek (23.11.) od 10:00, oficiální zahájení proběhne v 18:00. I ostatní dny je o zábavu postaráno. Detailní program si můžete prohlédnout zde. Otevřeno budeme mít denně od 10:00 do 20:00 včetně víkendů. 

Na vánočních trzích můžete každoročně koupit nejrůznější občerstvení, trdelníky, koláče, pečené kaštany, řemeslné výrobky, ozdoby a mnoho jiných drobností. Tak přijďte nadýchat vánoční atmosféru, ochutnat svařák či punč a vybrat třeba i nějaké ty dárečky pro blízké. 

Na našem stánku najdete letos kromě opasků z e-shopu také další produkty - kovové opasky, náramky, peněženky, brašny, nátepníky, klíčenky a mnoho dalšího. Všechny opasky přímo na místě krátíme na požadovanou délku, popř. i přeměříme na Vás. 

Letos jsme si pro Vás mimo jiné připravili speciální edici opasků, které budou k dispozici pouze na Vánočních trzích.

Letošní novinkou, kterou pro Vás máme připravenou, je možnost ražby iniciálů. Za 100 Kč Vám na opasek na místě vyrazíme iniciály a z Vašeho opasku se tak stane jedinečný originál. Ražbu iniciálů budeme provádět pouze o víkendech. 


Program "Zelňák": http://www.adventnazelnaku.cz/