Zpět do aktualit

Co nás letos ještě čeká?

5bab9e2265-gladiator-1931077_960_720.jpg

Horké letní dny jsou pryč, nastává podzim a pokud jste nás doposud nezastihli na žádném jarmarku, tak nezoufejte, protože pár příležitostí ještě zbývá.

Dovolte nám pozvat Vás na Svatováclavské slavnosti do Napajedel, které se konají 29. 9. 2018 od 8:00 na Masarykově náměstí. Těšit se můžete nejen na farmářský a řemeslný trh, ale dále také na otevření památek s kostýmovanými průvodci a průvod městem. Program bude doprovázet také dobová hudba Devětsil. 

 

 

Další zajímavou údálostí která stojí rozhodně za zmínku jsou Burčákové slavnosti v Hustopečích konající se 4. - 6. října 2018. Víte, co jsou to horenská rada, burčáková policie, podzemní vojsko či Burčáková unie? Zní Vaše odpověď ne? Tím pádem se této kulturní akce musíte bezpodmínečně zúčastnit! Od 9:00 nás najdete na Dukelském náměstí jako součást tradičního řemeslného jarmarku. Těšit se můžete nejen na historický průvod a ohnivou show, ale také na kapelu Jelen, Hamleti a Walda Gang.

V říjnu se na nás dále můžete těšit ve dnech 5. 10 - 7.10. 2018 na Uherskobrodské pouti. Kromě tradiční pouti a velkého jarmarku s nepřeberným množstvím výrobků se můžete těšit na vystoupení kapel jako jsou Chinaski, Ine Kafe a Street 69.

Milovníky vín určitě potěší následující akce a to Valtické vinobraní konající se ve dnech 5. 10. - 7. 10. 2018. Jedná se o nejočekávanější akci v srdci Lednicko-Valtického areálu. Program událostí je vskutku pestrý. Těšit se můžete nejen na kvalitní víno, hudební vystoupení ale také na krojovaný průvod městem. 

Dále se zúčastníme dne 11. 11. 2018 Martinského trhu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Tento jarmark každoročně navštíví svatý Martin na bílém koni a program bude doprovázet historická hudba.  Dne 1. 12. 2018 nás můžete potkat na Valašském mikulášském jarmeku ve Valašských Kloboukách.  Na jarmekovém setkání se můžete těšit na řemeslný trh, čertovskou družinu, folklórní vystoupení a tradiční adventní zvyky. 

Naši celoroční prodejní pouť ukončíme na Vánočních trzích. Jako tradičně nás můžete najít v období od 8. do 23. 12. 2018 na Vánočním jarmarku lidových a uměleckých řemesel na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Dále od 23. 11. do 23.12.2018 na vánočním trhu na Zelném trhu v Brně

Na výše zmíněných jarmarcích najdete náš stánek s širokým výběrem sortimentu. Naleznete zde nejen dámské a pánské opasky, které Vám přímo na místě můžeme dle přání různě zkombinovat, ale taktéž zkrátit dle potřeby. V nabídce naleznete také kožené dámské a pánské peněženky, chrániče zápěstí, doplňky k dobovým oděvům, pánské brašny na opasky, náramky, nátepníky, pochvy, pouzdra na nože, klíčenky a brašny přes rameno v různých barvách i velikostech. 

 

Těšíme se na Vás!